Formula CEO’su ile birlikte mi? Şeyma Subaşı sessizliğini bozdu: ‘Boşandıktan sonra kimsenin elini tutmadım’

3 Mayıs 2023’te Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturan Şeyma Subaşı, Alsaloussi ile 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

Ayrılığın ardından önce soluğu Dominik’te alan sonrasında Meksika’ya giden Şeyma Subaşı’nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Subaşı’nın Formula E CEO’su Alejandro Agag ile birlikte olduğu ve ikilinin birlikte bir yemekte pozunun olması magazin gündeminde yer etti.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Hakkında çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından yanıt veren ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:
“Arkadaşlarıma bile Türkiye’den arayıp, ‘Bu haber doğru mu?’ diye sordurttuğunuz için çok teşekkür ederim. Doğru değil arkadaşlar. Ama şunu haber yapabilirsiniz; boşandığımdan beri, dört aydır -belki daha fazla- kimsenin elini bile tutmadım, flörtleşmedim, konuşmuyorum. Kimseyle alakam yok. Biliyorum, bekar olduğum için adımı herkesle yazacaksınız şu anda. Galiba kızların hiç normal erkek arkadaşı olamıyor! Ya da bir yerlere gitmek için bir şey yaşamaları gerekiyor falan. Bende tam tersi. Bu özel bilgiyi de size vereyim. Hadi bunu haber yapın, lütfen!”

Şeyma Subaşı, paylaşımına; “Yani aslında demek istediğim, beni bir salın! Hiç kimseden şikayetçi değilim ve herhangi bir sorunum yok. İletişimimi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için yorumlarımı bile İngilizce yazıyorum. Ancak bana yönelik bu tarz haberler çok gereksiz. Evet, internet ve magazin dünyasının bir parçasıyım; fakat dünya gündeminde daha önemli ve ilgi çekici konular var. Lütfen bu tür haberler yerine dünyada gerçekten önemli olan olaylara odaklanalım. Ancak eğer hâlâ benim hakkımda haber yapmak istiyorsanız, son dört aydır kimseyle flört etmediğim veya ilgi göstermediğim gibi doğru bilgileri kullanabilirsiniz” mesajını da not düştü.

Öte yandan Acun Ilıcalı, sekiz yıllık beraberliğin ardından 2017 yılında evlenen ve 14 ay sonra boşanan Subaşı’nın Melisa adında bir kızı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir